بازیکن ناشنوا Overwatch موفق شد جزء ۵۰۰ بازیکن برتر بازی شود

Avatar
هادی عبدالهی ۲۰ فروردین ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت pcgamesn تصور کنید که Overwatch را بدون هیچ گونه آوا و موسیقی بازی می‌کنید. هیچ صدایی از یاران خودی برای کمک به یکدیگر و هماهنگ‌شدن با دیگر هم‌تیمی‌ها دریافت نخواهید کرد، هیچ  اشاره‌ای به این که دشمن از پشت بهتان حمله‌ور شده، نمی‌شنوید و حیاتی‌تر از همه این که هنگام فعال‌شدن آلتیمیت حریف هیچ صدایی برای تشخصی به موقع آن نخواهید شنید. موارد ذکر شده را در کنار یکدیگر گذاشته و متصور شوید که باید هر روز با این وضع دست و پنجه نرم کنید و با این حال باز هم موفق شوید که جزء بهترین بازیکنان دنیا باشید.

برای یکی از بازیکنان و استریمرهای Overwatch این موارد هیچ گونه تداخلی در رسیدن به هدف خود و رویاپردازی‌هایش ندارد. طی تعطیلات گذشته یکی از استریمرهای بازی Overwatch به اسم Maxim76 که از قضا ناشنوا است موفق شد برای اولین بار وارد رنکینگ ۵۰۰ بازیکن برتر بازی شود. با داشتن skill rating فوق‌العاده‌ای حدود ۴۰۰۰، شب گذشته Maxim76 توانست تا رتبه ۴۸۲ لیدر برد پیش روی کند.

می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری Twitch این استریمر، کلیپ رسیدن او به این رنک را مشاهده کنید که بسیار احساسی و دل‌ربا از آب درآمده است و طی این کلیپ دقیقا مشخص است که این موقعیت چقدر برای او مهم و تاثیرگذار بوده است. رسیدن به چنین جایگاهی برای هر بازیکن سالمی دستاوردی عالی و فوق‌العاده مهم است اما در بازی به پیچیدگی‌های صوتی Overwatch و آن هم برای شخصی ناشنوا، این موضوع اهمیتی دوچندان پیدا می‌کند و بسیار شگفت‌آور می‌شود.

مطلب پیشنهادی:  قهرمانی Team Liquid در MegaFon Winter Clash trophy

اگر به لیست هیروهای این بازیکن بااستعداد نگاهی بیندازید متوجه می‌شوید که او به طور حرفه‌ای هیروهای ساپورت بازی می‌کند و هیرو اصلی او در بازی‌های رقابتی رنک، Moira بوده است. از آن جا که بازی‌کردن با هیروهای تانک به ارتباطات شنیداری و گفتگوی سریع بین اعضای تیم نیازمند است، به نظر می‌رسد که Moira و دیگر هیروهای ساپورت منطقی‌ترین انتخاب برای او و افرادی مانند Maxim76 است که با مشکلات شنوایی دست و پنجه نرم می‌کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)