بازیکنانی که ممکن است جای خالی Matumbaman را در تیم Liquid پر کنند

Avatar
ادوین آزادمهر ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

با منتشرشدن خبر جدایی Matumbaman از تیم Liquid تمامی طرفداران تیم منتظر معرفی بازیکن جدیدی هستند که قرار است جای خالی Matumbaman را در تیم Liquid پر کند.

با توجه به نزدیک بودن مسابقات Epicenter و فاصله تفریبا دو ماه با مسابقات The International تیم Liquid زمان زیادی برای معرفی بازیکن جدید خود ندارد و تا به الان هیچ خبر رسمی در مورد انتخاب‌شدن بازیکن جدید از سمت سازمان Liquid منتشر نشده است.

اما در این میان موردی که برای تمامی طرفداران تیم Liquid روشن است این است که این سازمان به دنبال بازیکنی خواهد بود که بتواند در هر دو رول کری و میدلین بازی کند چرا که در این جند مسابقات اخیر دیدیم که در بسیاری از بازی‌ها Matumbaman به جای Miracle در رول مید بازی می‌کرد.

در این مطلب به معرفی بازیکنانی می‌پردازیم که احتمال حضور آن‌ها به عنوان بازیکن جدید تیم Liquid بالا است .

W33haa

Aliwi Omar یا همان W33haa بازیکن دو رگه سوریه‌ای و رومانیایی که ۲۴ سال سن دارد و در بعد از نتایج ضعیفی که در تیم Chaos Eport به دست آورد غیرفعال شده است . به جرئت می‌توان که W33haa از بازیکنانی است که همیشه در هر تیمی شگفتی‌ساز بوده است و هر بازیکنی از تماشای بازی‌های او لذت می‌برد. دلیلی که باعث می‌شود احتمال حضور W33haa در تیم Liquid قوت پیدا کند عکسی است که اخیرا از بازی او با اعضای تیم Liquid منتشر شده است و همین موضوع باعث شده است که در میان تمامی حدس و گمان‌هایی که در مورد بازیکن جدید تیم Liquid زده شود؛ W33haa گزینه اول و منطقی تری برای پرکردن جای Matumbaman باشد. فصل جدید دوتا برای W33haa خوب نبوده و آخرین مقامی که این بازیکن کسب کرده است سال پیش در مسابقات ESL One Birmingham 2018 با تیم Pain gaming بوده است .

همچنین باید به یاد داشت که بازی زیبا و حرفه‌ای این بازیکن با هیروهایی مانند Meepo و Broodmother و Windrunner می‌تواند از نقاط قوت این بازیکن باشد.

Madara

Omar Dabasas یا همان Madara بازیکن یونانی تیم Alliance است اما در حال حاضر این بازیکن به عنوان ذخیره تیم Alliance است. بازی زیبای او در مسابقات ESL One Birmingham 2019 و Dota PIT Minor این بازیکن را مشهور کرد و Madara از بازیکنانی است که در رول کری و میدلین می‌تواند از بهترین‌ها باشد و شکست‌دادن این بازیکن در بازی‌ها یکی از بزرگ‌ترین مشکلات است. این بازیکن که از ۱۱ سالگی شروع به فعالیت خود در Dota کرده است میتواند با پیداکردن تیم خود روز به روز پیشرفت کند و در آینده از بهترین‌های این بازی باشد.این بازیکن به جای qodjqva در تیم Alliance بازی کرد و حالا که qodjqva دوران ریکاوری خود را پشت سر گذاشته است Madara برای حضور در تیم‌های دیگر آزاد است. گرچه این بازیکن از باتجربه‌ترین‌ها نیست اما بازی خوب و تجربه‌ای که او در مسابقات لن مختلف به دست آورده است می‌تواند کمک شایانی به تیم Liquid کند.

مطلب پیشنهادی:  نتایج مرحله‌ playoff مسابقات Bucharest Minor

Shadow

Chu Zeyo یا همان Shadow بازیکن چینی ۲۲ ساله است که در حال حاضر در تیم Senerity بازی می‌کند. این بازیکن در مسابقات میجور The Chongqing به عنوان بازیکن جایگزین به جای Miracle در تیم Liquid حاضر شده بود و گرچه Liquid موفق به کسب مقام خوبی در آن مسابقات نشد اما بازی‌ زیبای این بازیکن فراموش شدنی نیست و با تمرینات تیم و هماهنگ شدن بیشتر بازیکنان Shadow میتواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای پرکردن جای خالی Matumbaman در Liquid باشد.

همچنین این بازیکن تجربه کسب قهرمانی مسابقات The International را در سال ۲۰۱۶ دارد و همه ما بازی زیبای این بازیکن را در تیم Wings را به یاد داریم. در صورتی که این بازیکن به تیم Liquid اضافه شود ممکن است مشکل صحبت‌کردن و ارتباط با بازیکنان را شاهد باشیم اما حضور یک بازیکن چینی در یک تیم اروپایی می‌تواند اتفاق جالب و بزرگی باشد.

این بازیکن بعد از کسب مقام ۹ تا ۱۶ مسابقات The Kiev Major 2017 موفق به کسب مقام دیگر و بهتری نشده است و حضور او در تیم Liquid می‌تواند شروع دوباره‌ای برای او باشد.

Resolut1ion

Roman Fominok یا همان Resolut1ion بازیکن ۲۲ ساله اوکراینی است که در حال حاضر برای تیم آمریکایی J.Strom بازی می‌کند. این بازیکن در فصل جدید مسابقات دوتا چندان خوش شانس نبود چرا که در آغاز فصل کار خود را به تیم Forward Gaming شروع کرد اما این تیم در مسابقات موفق به کسب مقام مناسبی نمی‌شد و در نهایت این بازیکن مجبور به ترک Forward Gaming شد. در ادامه شاهد حضور این بازیکن در تیم J.Strom و بازی در کنار بازیکن با تجربه‌ای مانند Fear هستیم. این بازیکن به تازگی با تیم خود شروع به کار کرده است اما دلیلی که باعث می‌شود که این بازیکن یکی از گزینه‌های تیم Liquid باشد بازی خوب او اما نتایج کاملا ضعیف تیم او است. Resolut1ion به جرئت از بازیکنانی است که چه در رول مید و چه در رول کری می‌تواند بهترین باشد و شکست دادن او کار آسانی نیست و به همین دلیل این بازیکن می‌تواند زوج جدید خوبی برای Miracle در تیم Liquid باشد.

مطلب پیشنهادی:  حذف تیم های TFT و Roons از مسابقات DreamLeague

ILTW

Igor Filatov یا ILTW بازیکن روسی ۱۹ ساله تیم ESPADA است که در این فصل از مسابقات دوتا به عنوان بازیکن جایگزین تیم OG همه را شگفت زده کرد. گر چه تیم OG با این بازیکن در مسابقات موفق به کسب مقام راضی‌کننده نشد اما بازی زیبای او با هیروهایی مانند Terrorblade و Juggernaut می‌تواند او را تبدیل به یکی از گزینه‌های تیم Liquid کند. ILTW از بازیکنان با تجربه دوتا نیست اما تا به امروز به حدی موفق به اثبات بازی خوب خود در مسابقات مختلف شده است که نادیده گرفتن او به عنوان یک بازیکن مستعد برای حضور در یک تیم حرفه‌ای کار اشتباهی است. این بازیکن می‌تواند در هر دو رول کری و مید بازی کند و نسبت به سن پایینی که دارد بازی او فوق‌العاده است. این بازیکن در حال حاضر در روستر تیم ESPADA حضور دارد اما فعالیتی در این تیم نمی‌کند و در صورتی که این بازیکن در تیم Liquid حضور پیدا کند آینده روشنی در انتظار او خواهد بود.

Hfn

William Medeiros de Anastácio یا hfn بازیکن ۲۱ برزیلی که در کنار W33haa در تیم Chaos Gaming بازی می‌کرد و به جرئت می‌توان گفت که بازی خوب این بازیکن تا به الان شدیدا نادیده گرفته شده است. این بازیکن چند روزی است که از تیم خود جدا شده است و به دنبال پیداکردن تیم جدیدی است. گر چه احتمال حضور یک بازیکن آمریکایی در یک تیم اروپایی پایین است اما این بازیکن به دلیل داشتن تجربه زیاد در مسابقات لن و بازی در هر دو رول مید و کری به صورت حرفه‌ای و استایل بازی خاصی که دارد، می‌تواند یک گزینه کاملا جدی برای تیم Liquid باشد و در صورت حضور این بازیکن در Liquid می‌توانیم شاهد بازی‌های خوب و مهیجی باشیم.

 

برچسب ها :