پنج بازیکن تیم آرسنال که احتمال آپگرید شدنشان در فیفا ۲۰ می رود (قسمت اول)

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

با جدایی آرسن ونگر از تیم آرسنال آن هم پس از دو دهه، در تابستان سال ۲۰۱۸ شاهد معرفی Unai Emery به عنوان سرمربی جدید این تیم بودیم. وظیفه امری در تیم آرسنال بازسازی دوباره تیم و حفظ میراث سرمربی بزرگ و پیشین این تیم یعنی آرسن ونگر بود.

خب امری در انجام این کار آنقدرها هم بد کار نکرد و علی‌رغم افت و خیزهای آرسنال در این فصل نمی‌شود گفت که او در کل هواداران این تیم را ناامید کرده است.

بودن در جمع پنج تیم برتر لیگ جزیره (در تاریخ نوشتن این مقاله جایگاه آرسنال پنجم جدول است) و داشتن شانس بالای قهرمانی در لیگ اروپا افتخاراتی است که این تیم تا به این جای کار با این سرمربی موفق به کسب آن‌ها شده است.

البته ناگفته نماند که مسلما این تیم بخش اصلی و مهم این موفقیت‌ها را مدیون عملکرد خوب بازیکنان‌اش است. در این مقاله قصد داریم تا دو تن از ۵ بازیکن کلیدی تیم آرسنال که نقش مهمی در پیروزی‌های تیم‌شان ایفا کرده اند و احتمال آپگریدشدن آن‌ها هم در فیفا ۲۰ می‌رود را خدمت‌تان معرفی کنیم. در گزارش بعدی به سراغ ۳ مورد دیگر خواهیم رفت.

Sokratis #5

تیم آرسنال سوکراتیس

ناپولی در مقابل آرسنال – یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا: بازی برگشت

این بازیکن در نقل و انتقالات تابستان از تیم دورتموند به آرسنال آمد تا به خط دفاع این تیم استحکام ببخشد و انصافا هم باید گفت او تا به این جای کار در این پست وظیفه خود را به خوبی انجام داده است.

مطلب پیشنهادی:  جام شمشاد با حمایت انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک برگزار میشود

حتی در بازی‌هایی که آرسنال در آن‌ها نتیجه خوبی نمی‌گرفت، سوکراتیس در پست خود وظیفه‌اش را به درستی انجام می‌داد و در پایان سربلند از زمین بازی بیرون می‌آمد. اوورال ریتینگ این بازیکن یونانی در فیفا ۱۹ عدد ۸۴ بود که اتفاقا علی‌رغم بازی‌های خوب او در نیمه‌های فصل در هیچ به‌روزرسانی‌ای آپگرید نشد.

در حال حاضر اعدادی همچون ۸۲ و ۸۴ به ترتیب در مقابل قدرت فیزیکی و دفاع این بازیکن قرار دارند که با افزایش حداقل دو واحدی اوورال این بازیکن در فیفا ۲۰ احتمال می‌رود آن‌ها هم دستخوش تغییر شوند.

سرعت او که می‌شود گفت بزرگ‌ترین نقطه ضعف اوست همچنان در عدد ۶۹ باقی مانده است که می‌تواند بوست یک واحدی در سری جدید فیفا داشته باشد.

در کل در سری فیفا ۲۰ انتظار می‌رود سوکراتیس به عنوان یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم آرسنال در این تیم حضور داشته باشد.

۴# Bernd Leno

تیم آرسنال لنو

لستر سیتی در مقابل آرسنال – لیگ جزیره

لنو در این فصل به معنی واقعی کلمه فرشته نجات تیم آرسنال بود. او هم در نقل و انتقالات تابستان به آرسنال آمد تا به عنوان سنگربان، جانشین پیتر چک کارکشته در این تیم شود.

لنو تا به این جای کار در این فصل ۷ کلین شیت را به نام خود ثبت کرده است که با توجه به دفاع خوبی که او در مقابل خود دارد رقم معقولی به نظر می‌رسد.

این بازیکن در فیفا ۱۹ از عدد ۸۴ در مقابل اوورال خود بهره می‌برد که می‌تواند با بوست دو واحدی در فیفا ۲۰ همراه باشد.

مطلب پیشنهادی:  گیم پلی فیفا 20 در رویداد EA Play 2019 رونمایی خواهد شد

رفلکس و شوت او در بازی که به ترتیب ۸۲ و ۷۳ هستند که باید آپگرید شوند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)