بازگشت دوباره Team Spirit به دوتا ۲

Avatar
هادی عبدالهی ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت gosugamers درست پیش از آغاز رقابت‌های انتخابی EPICENTER Major، موسسه Team Spirit با استخدام اسکواد Old but Gold، تیم دوتا ۲ خود را تشکیل داد.

در ابتدای سال ۲۰۱۹ و در ماه ژانویه بود که تیم اسپریت اسکواد دوتا ۲ خود را به علت عملکرد ضعیف و کسب‌نکردن نتیجه دلخواه و همچنین از دست دادن کاپیتان و بازیکن اصلی خود یعنی Artsiom “fng” Barshack به تیم Gambit، منحل کرده بود. اسکواد قبلی شامل ۴ بازیکن اروپایی تبار بود و با این که چندین عنوان نه چندان مهم آنلاین را برنده شده بودند اما موفق نشده بودند در هیچ کدام از رویدادهای مهم DPC فصل حضور یابند.

اما حالا و با نزدیک‌شدن به آخرین رقابت انتخابی DPC فصل، این موسسه متعلق به ناحیه CIS تصمیم گرفته است به مجامع رقابتی دوتا ۲ برگردد و برای این کار اسکواد دوتا ۲ روس تباری تشکیل داده است. اعضای این تیم همگی عضو سابق تیم Old but Gold بوده‌اند.

تیم Old but Gold در ماه ژانویه توسط Ivan “VANSKOR” Skorokhod تشکیل شده بود. VANSKOR در گذشته عضو این اکتیو و غیرفعال تیم اسپریت بوده است. Old but Gold در زمان حضور خود موفق شده بود عملکرد خوبی در ناحیه CIS به نمایش بگذارد و در جایگاه تیم‌های ۳-۴ تورنمنت StarLadder Kiev Minor قرار بگیرد.

تیم اسپریت در بیانیه خود اعلام کرد:

به جرئت می‌توان گفت که تمامی بازیکنان جدید ما نه تنها توسط طرفداران موسسه خود شناخته شده‌اند، بلکه در جامعه طرفدار دوتا ۲ ناحیه CIS نیز شاخص و نام‌دار هستند. تیم ما در گذشته با Ilya Illidan Pivtsayev ،Sergey “God” Bragin ،Stanislav “۶۳۳” Glushan و van “VANSKOR” Skorokhod  کار کرده است و بسیار خوش‌حالیم که دوباره فرصت همکاری با یکدیگر را پیدا کرده‌ایم. پنجمین و آخرین عضو ما، جوان بااستعداد و آینده‌دار نقش ساپورت یعنی Fedor «velheor» Rusikhin است که برای اولین بار جرسی به شکل اژدهای ما را به تن خواهد کرد.

این تیم امروز و با بنر اژدها شکل موسسه Team Sprit، اولین مسابقه رسمی خود را در رقابت‌های انتخابی EPICENTER Major ناحیه CIS برگزار خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی:  مجموعه 3.8 میلیون دلاری برای ورزش‌های الکترونیک در هنگ کنگ افتتاح شد
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)