بیش از ۱۰۰۰ اکانت طی رقابت‌های انتخابی Fortnite World Cup بن شده اند

Avatar
هادی عبدالهی ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports با برگزاری رقابت‌های انتخابی Fortnite World Cup در این روزها، شرکت اپیک گیمز متعهد شده است که به طور جدی و گسترده‌ای تمامی مسابقات و بازی‌های انجام گرفته را نظارت کند تا مطمئن شود که در تمامی مناطق و نواحی مختلف جغرافیایی، مسابقاتی منصفانه را شاهد باشیم.

در حقیقت، روز گذشته Epic اعلام کرد که تا همین الان نیز تعداد قابل توجهی از چیترها و بازیکنان متقلب را، در تورنمنت انتخابی و آزاد Fortnite World Cup، بن کرده است.

این طور که به نظر می‌رسد، اپیک تعداد ۱،۲۲۱ اکانت مربوط به بخش competitive play را بن کرده است که ۱،۱۶۳ عدد از آن‌ها به دلیل «دور زدن قوانین region locks (قفل ناحیه ای) و شرکت در تورنمنت از چندین ناحیه جغرافیایی مختلف» بوده است. موضوع شوکه‌کننده این است که ۱۹۶ عدد از ۱،۲۲۱ اکانت بن شده، کسانی بودند که موفق شده‌اند در این تورنمنت جوایزی کسب بکنند که با بن شدن‌شان، تمامی جوایز خود را از دست داده‌اند.

۴۸ اکانت به دلیل استفاده اشتراکی از حساب کاربری خود و ۸ اکانت به دلیل teaming (تبانی و نکشتن یکدیگر) بن شده‌اند. یک بازیکن هم به دلیل استفاده از نرم افزار های جانبی و چیتینگ در طی نیمه نهایی تورنمنت، برای همیشه از شرکت در مسابقات منع شده است. البته این بازیکن موفق نشده بود استفاده تاثیرگذاری از چیت خود بکند و پس از ۵ دقیقه بازی کردن بن شده بود.

راند بعدی بازی‌های انتخابی Fortnite World Cup از امروز یعنی ۲۰ آوریل شروع خواهند شد و تا یک روز ادامه خواهند یافت. اپیک، با این عکس‌العمل قاطعانه و به جای خود نشان داد که نظارت ویژه‌ای بر مسابقات و تورنمنت‌های خود دارد و به سرعت و بدون هیچ گونه تعارفی، جلوی هر گونه تقلب و بازی غیرمنصفانه‌ای را خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:  تیم Ninjas in Pyjamas به مسابقات ESL One Cologne 2019 دعوت شد
برچسب ها :