اولین نمایندگان راه یافته از چین و جنوب شرق آسیا به میجور EPICENTER مشخص شدند

Avatar
هادی عبدالهی ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

طبق خبری از سایت vpesports رقابت‌های انتخابی ناحیه‌ای برای مشخص‌شدن نمایندگان راه یافته از هر منطقه جغرافیایی به آخرین میجور فصل ۲۰۱۹-۲۰۱۸ یعنی EPICENTER Major چند روزی است که در حال پیگیری است و در پایان روز گذشته، اولین نمایندگان چین و جنوب شرق آسیا هم مشخص شدند.

TNC برگشته است

با این که تا شروع برگزاری EPICENTER یک ماه باقی مانده است، اما رقابت‌های انتخابی این تورنمنت به طور جدی و بسیار حساسی در حال پیگری است؛ خصوصا که این رویداد علاوه بر این که آخرین میجور فصل است، آخرین شانس تیم‌ها برای کسب امتیاز DPC و راه‌یابی به The International 2019 نیز هست. در ناحیه جنوب شرقی آسیا این TNC Predator بود که به طور اعجاب‌آوری موفق شد جایگاه اول ناحیه خود را اشغال کند و اسکوادهای شاخصی از جمله Fnatic ،BOOM ID و Mineski را در راه کسب رتبه اول شکست دهد. عجیب این است که TNC در طی بازی‌های خود تنها یک بازی را و آن هم به تیم Geek Fam باخته بود. با صعود TNC، ناحیه جنوب شرق آسیا تنها یک جایگاه دیگر برای میجور EPICENTER دارد که تا ۲ روز دیگر، آخرین تیم راه یافته به این رویداد مهم هم مشخص خواهد شد.

با حضور Lee ‘Heen’ Seung Gon به عنوان مربی و سکان دار تیم TNC، آنان شانس خوبی برای کسب جایگاهی مطلوب در طی میجور شهر مسکو خواهند داشت تا حضور خود در TI9 را قطعی بکنند.

سورپرایز چینی

با حضور تیم‌های قدرتمندی همانند Vici Gaming ،PSG.LGD ،Keen Gaming و EHOME، استیج رقابتی ناحیه چین در امسال شاهد رقابت‌های حساس و تنگاتنگی بوده است. در نهایت این نائب قهرمان TI سال گذشته یعنی PSG.LGD بود که موفق شد حریفان دیگر خود را شکست دهد و به عنوان تیم اول ناحیه چین، وارد میجور اپیسنتر شود.

مطلب پیشنهادی:  پیروزی راحت Astralis در مقابل NiP در یک چهارم نهایی مسابقات IEM Katowice

تا پایان تعطیلات آخر هفته، تکلیف ۱۴ تیم راه یافته به میجور EPICENTER مشخص خواهد شد.

EPICENTER Major

آخرین میجور این فصل در شهر مسکو روسیه و در قلعه یخی VTB Ice از تاریخ ۲۲-۳۰ ژوئن برگزار خواهد شد و ۱۶ تیم برای دریافت سهم بیشتری از جایزه ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلاری تورنمنت به مصاف یکدیگر خواهند رفت. مانند تمامی دیگر رویدادهای DPC رشته دوتا ۲، دعوت نامه مستقیمی به تیم‌ها تعلق نخواهد گرفت و همگی باید از طریق رقابت‌های انتخابی نواحی خود جواز حضور در این میجور را کسب بکنند. ۱۴ تیم از طریق رقابت‌های ناحیه‌ای و ۲ تیم دیگر هم از طریق StarLadder Minor وارد این تورنمنت خواهند شد.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)