انتشار اطلاعاتی جدید درباره ماکسیمیلیان و وقایع گذشته بازی اورواچ

Avatar
هادی عبدالهی ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports اکثریت جامعه طرفدار بازی اورواچ (Overwatch) در حال حاضر تمرکز خود را بر روی ویژگی جدید عرضه شده بر روی سرورهای آزمایشی بازی یعنی Workshop گذاشته‌اند؛ اما توسعه‌دهندگان بازی طرفداران داستان‌ها و روایات بازی اورواچ را فراموش نکرده‌اند و آن‌ها را با انتشار اطلاعاتی جدید غافلگیر کردند.

ویدیو جدید «archived file» منتشر شده، طرفداران را با وقایع بیشتری از گذشته حامی مالی مجموعه تلن (Talon) یعنی ماکسیمیلیان آشنا می‌سازد. او نقش کلیدی در رویداد جدید بازی یعنی Storm Rising داشته است؛ اما تا پیش از انتشار این اطلاعات جدید، نقش دقیق او نامشخص باقی مانده بود.

اگر در جریان نبودید، ماموریت داستانی رویداد Storm Rising درباره رخدادی در گذشته بود که طی آنTracer ، Genji ،Winston و Mercy شخصی به اسم Maximilien را در هاوانا واقع در کوبا تعقیب می‌کنند. در پایان ماموریت، قهرمانان اورواچ او را در هنگام فرار با هلیکوپتر خود گیر می‌اندازند. سپس ماکسیمیلیان از Mercy می‌پرسد که چه معامله‌ای می‌توانند انجام دهند؛ و Mercy خواستار اطلاعاتی درباره Doomfist است. سپس داستان با کات‌کردن به جلسه‌ای بین Doomfist و Omnic مشکوک و نامشخصی پایان می‌یابد.

ویدیو جدید هم درباره بازجویی بیشتر تیم اورواچ از ماکسیمیلیان است. او در ابتدا تایید می‌کند که گروه اورواچ دنبال مکان Doomfist می‌گردند. سپس در ادامه می‌گوید که چیزی که آن‌ها از او می‌خواهند موضوعی ساده نیست اما در ادامه و مشروط بر این که آن‌ها اسمی از او نبرند، مکان دقیق Doomfist را به همراه زمان حضور او به آنان می‌گوید.

ماکسیمیلیان فاش می‌کند که Doomfist سه هفته دیگر در سنگاپور خواهد بود و سپس ویدیو پایان می‌یابد. ویدیو داستان اولیه Doomfist درباره فرار او از زندان و سپس دوباره دستگیرشدن او توسط تیم ضربت اورواچ شامل Tracer ،Winston و Genji است. در نتیجه و با بروز این اطلاعات جدید متوجه می‌شویم که ماکسیمیلیان کسی بود که جای Doomfist را به تیم ضربت اورواچ لو داد و منجر به دستگیری نهایی او شد.

مطلب پیشنهادی:  شکست غیرمنتظره FaKer و Cpt Jack در تورنومنت خیریه توسط Voyboy و Doublelift
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)