انتخاب Caps به عنوان MVP مسابقات بهاره LEC در رشته League of Legends

Avatar
هادی عبدالهی ۲۵ فروردین ۱۳۹۸

به نقل از سایت خبری dotesports از زمان ورود Rasmus “Caps” Winther به رقابت های حرفه ای League of Legends درسال ۲۰۱۶ تا به امروز، او تمامی توجهات را به خود جلب کرده و استیج رقابت های حرفه ای League را با توانایی های مکانیکی بی نظیر و همچنین تصمیم گیری های به موقع و استثنایی اش، مبهوت و شیفته خود کرده است.

اشتیاق سیری ناپذیر او به اجرای حرکات پر زرق و برق و هیجان آور، او را در هر مسابقه و استیجی به مرکز اصلی توجهات تبدیل کرده است. به همین دلیل، او روز گذشته موفق شد عنوان افتخاری و مهم MVP یا همان باارزش ترین بازیکن LEC را در Spring Split سال ۲۰۱۹ از آن خود کند.

Caps این فصل هم مانند گذشته فوق العاده ظاهر شد و با تیم جدید خود یعنی G2 Esports نتایج عالی کسب کرد. رفتن او از تیم Fnatic نه تنها بسیاری را شگفت زده کرده بود، بلکه طرفداران Fnatic را هم نگران و مضطرب باقی گذاشته بود. نهایتا هم ترس آنان به واقعیت تبدیل شد و G2 Esports موفق شد حریفان خود را در هم کوبد و فصل بهاره LEC را با اقتدار و به عنوان تیم اول به پایان برساند.

در قلب تپنده ماشین جنگی G2 Esports، این سوپر استارmid laner قرار دارد که با درخشش خود اثبات کرد قطعا یکی از برترین بازیکنان دنیا در این رشته است. در این فصل، او از لحاظ تعداد کیل و در تعدادی از statهای مهم شامل تعدا یونیت و مقدار گلد، نفر اول لیست میدلینرهای LEC قرار دارد. به جرئت می توان گفت که حضور Caps در G2 مهم ترین عامل موفقیت آنان بود و بدون او، احتمالا G2 موفق نمی شد به چنین جایگاهی برسد.

مطلب پیشنهادی:  برنامه مسابقات جهانی 2018 League of Legends

با کسب این افتخار، Caps موفق شد دومین عنوان MVP دوران حرفه ای خود را کسب کند. سال گذشته هم او موفق شده بود با تیم Fnatic به این مهم دست یابد.

Caps و تیم G2 Esports باید در گرند فینال لیگ بهاره LEC به مصاف یکی از دو تیم Fnatic و Origen برود. شما می توانید این بازی فوق العاده هیجان انگیز را امروز ۲۵ فروردین ساعت ۱۹:۳۰ شب از طریق کانال توییچ LEC تماشا کنید.

برچسب ها :