EA سریال ‘Best Hits’ خود در نینتدو را با فیفا ۱۹ در ژاپن آغاز کرد

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الکترونیک آرتز به تازگی در خبری منتشر کرد که فیفا ۱۹ به زودی به جمع ‘Best Hit’های عناوین این کمپانی در ژاپن آن هم در پلتفرم نینتندو سوئیچ خواهد پیوست.

در این گزارش آمده است که این انتشار برای ششم ژوئن برنامه‌ریزی شده است و قیمت آن هم از قیمت فعلی این بازی در نینتندو سوئیچ در ژاپن یعنی از ۶,۲۶۴ ین به ۳,۰۲۴ ین کاهش خواهد یافت. درست مثل سایر نسخه‌های نینتندو سوئیچ انتخاب شده، بست هیت‌های الکترونیک آرتز هم بازی‌های تمام خرده را پس از مدت معینی فروش و کسب سود مد نظر، آن‌ها را در قیمتی پایین‌تری به فروش می‌رساند.

در زیر می‌توانید تعدای دیگر از انتشارات اخیر الکترونیک آرتز در همین زمینه را ببینید.

الکترونیک آرتز سریال ‘Best Hits’ خود در نینتدو را با فیفا 19 در ژاپن آغاز کرد

آخرین عناوین Best Hit الکترونیک آرتز در نینتندو

اگر اشتباه نکنم این باید اولین باری باشد که بست هیت‌های الکترونیک آرتز به نینتندو راه پیدا کرده‌اند – همان طور که در بالا هم مشاهده می‌کنید، قبلا شاهد انجام این کار بر روی پلتفرم‌های دیگر بوده‌ایم، اما از فیفا ۱۹ به عنوان اولین بازی آخرین نسل نینتندو یاد می‌شود. شاید در آینده‌ای نه چندان دور شاهد اتفاقات مشابه برای سایر عناوین این کمپانی هم باشیم.

علی‌رغم قیمت پایین و خوشایند این بازی، اصلا هیچ جوره نمی‌توان به هدف ایده عجیب و غریب طراحی باکس این بازی پی برد. گویا به نظر الکترونیک آرتز داشتن یک حاشیه قطور زرد رنگ در طراحی این باکس نکته کلیدی در جذب هر چه بیشتر مشتریان برای خرید این بازی بوده است!

مطلب پیشنهادی:  Morgausse برنده جایزه 225 هزار دلاری در فورتنایت شد
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)