اعتیاد به پابجی همچنان قربانی می‌گیرد: درخواست طلاق زن هندی

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۰۲ خرداد ۱۳۹۸

طبق گزارشاتی از رسانه‌های محلی ایالت گجرات (Gujarat) در هند، یک زن ۱۹ ساله با وجود داشتن نوزاد یک ساله به دلیل عدم اجازه همسرش برای PUBG بازی‌کردن او، رسما از وی درخواست طلاق کرد.

بازی آنلاین پابجی که با انتشار خود ظرف مدت زمان بسیار کمی شهرت جهانی پیدا کرد، بار دیگر با اخبار عجیب و غریب خود در سطح جهانی خبرساز شد و این بار با درخواست طلاق یک زن هندی از همسرش در صدر اخبار دنیای گیم قرار گرفت.

این موضوع از آن جایی خبر ساز شد که چند روز پیش زنی ساکن شهر Ahmedabad در ایالت گجرات با ثبت تماس با خط تلفنی ۱۸۱ Abhayam – که در آن به درخواست‌های زنان این ناحیه پاسخ داده می‌شود – درخواست جدایی از همسرش را عنوان کرد.

هرچند که او در ابتدا به طور واضح این خواسته خود را مطرح نکرده بود؛ او در ابتدا گفته بود که می‌خواهد وارد مرکز مراقبت از زنان بی‌خانمان شود تا به دور از خانواده و همسرش آزادانه پابجی بازی کند.

“این خانم با ما تماس گرفت و گفت رابطه خوبی با همسرش ندارد و چون پدر و مادرش گوشی او را از او گرفته‌اند، نمی‌خواهد به خانه آن‌ها هم برود. او گفت که می‌خواهد وارد مرکز مراقبت از زنان بی‌خانمان شود.”

خانم Falguni Patel، هماهنگ‌کننده امور در Abhayam گفت.

“وقتی که به او گفتیم که در صورت آمدن نمی‌تواند گوشی با خود به همراه داشته باشد و از مرکز هم نمی‌تواند خارج شود، او سریعا از درخواست خود منصرف شد. پس از آن او تلاش کرد تا آدرس یکی از دوستانی که بعدها مشخص شد پارتنر پابجی او بوده است را پیدا کند.”

همسر این خانم از اعتیاد او به پابجی اصلا خوشش نمی‌آمد و به او اجازه بازی نمی‌داد که همین باعث بالارفتن تنش بین آن دو می‌شد. به دنبال همین موضوع او خانه را ترک کرد و به خانه والدینش رفت. آن‌ها هم با متوجه‌شدن اعتیاد او به بازی گوشی او را از او گرفتند.

مطلب پیشنهادی:  اعداد بزرگ آلتیمیت تیم از آن Virgil Van Dijk، Romelu Lukaku و Robert Lewandowski

خانم Patel گفت که مشاوران به این خانم گفتند که به خاطر یک بازی ویدیویی زندگی مشترک خود را به خطر نیندازد و نسبت به فرزند خود بی‌توجه نباشد.

“در طول ۴ ساعت مشاوره، ما از این خانم خواستیم تا به همسر و زندگی مشترک خود فرصت دوباره‌ای بدهد. او هم قبول کرد و ما هم به او یک شماره آی دی مخصوص دادیم تا هر زمان که مشکلی برای او پیش آمد ما را در جریان بگذارد.”

خانم Patel در ادامه گفت:

“مشاوران ما همچنین وضعیت غیرعادی و درصد بالای اعتیاد این خانم به این بازی را به والدین او اطلاع دادند.”

ظاهرا این مورد دومین مورد اعتیاد بالای گزارش شده از سوی کاربران خانم این بازی بوده است.

پابجی یک بازی مولتی پلیر سبک بتل رویال است که به صورت رایگان بر روی پلتفرم موبایل هم قابل دسترسی است. این بازی توسط شرکت PUBG Corporation تحت نظر کمپانی کره‌ای Bluehole ساخته و منتشر شد.

به دنبال مشکلاتی از این قبیل، پابجی در نپال و عراق و بخش‌هایی از هند بن شده است.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)