اطلاعات کامل منتشر شده از CWL Pro League 2019 (آپدیت بازی های این هفته)

Avatar
هادی عبدالهی ۱۴ بهمن ۱۳۹۷

بر اساس گزارش سایت خبری dotesports بیش از ۱ میلیون دلار برای تورنمنت CWL و لیگ بزرگ CWL Pro League 2019 در نظر گرفته شده و از آن‌ جا که هیچ گونه سقوط از جدول و حذف شدنی وجود ندارد، تیم‌ها حدود ۶ ماه فرصت دارند که با یکدیگر مقابله کنند. پس از آن نیز فصل نهایی یعنی CWL Championship برگزار خواهد شد.

استریم

بینندگان و علاقه‌مندان به ۲۰۱۹ CWL Pro League قادر خواهند بود از چهارم فوریه از طریق چندین استریم، این مسابقات را تماشا کنند. این رویداد از طریق وب‌سایت MLG، سرویس event viewer پلی استیشن ۴ و کانال رسمی توییچ Call of Duty پخش خواهد شد.

فرمت و حالت برگزاری

۱۶ تیم شرکت کرده در این مسابقات به دو گروه ۸ تیمه تقسیم‌بندی شده‌اند و مانند مسابقات CWL Pro League پارسال، هر گروه حدود ۲ هفته زمان نیاز دارند تا بازی‌های داخلی گروهی خود را که به صورت round-robin (همه‌ی تیم‌ها با یکدیگر بازی می‌کنند) برگزار می‎‌شود، انجام دهند.

بعد از این که هر تیم در گروه‌ها، ۷ بازی خود را انجام داد و بازی‌های داخل گروهی در تاریخ ۲۸ فوریه تکمیل شد، همه‌ تیم‌ها قبل از شروع CWL Fort Worth، یک ماه زمان استراحت دارند. پس از آن یعنی در تاریخ ۲۵ مارس، تیم‌ها دوباره به لیگ بازمی‌گردند و این بار باید بازی‌های بین گروهی را انجام دهند.

۱۰ تیم برتر در انتهای فصل، وارد playoff خواهند شد و برنده ۵۰۰،۰۰۰ دلار دریافت خواهد کرد.

تیم‌های شرکت‌کننده به شرح زیر هستند

گروه A

  • OpTic Gaming: Seth “Scump” Abner, Ian “Crimsix” Porter, Damon “Karma” Barlow, Tommy “TJHaLy” Haly, and Brandon “Dashy” Otell (Substitute: Tommy “ZooMaa” Paparatto)
  • Luminosity: Josiah “Slacked” Berry, Johnathan “John” Perez, Matthew “FormaL” Piper, Peirce “Gunless” Hillman, and Nicholas “Classic” DiCostanzo (Substitute: TBA)
  • Midnight Esports: Eric “JetLi” Phan, Carson “Brack” Newberry, Saul “Parzelion” Masse-Siguenza, Dylan “Envoy” Hannon, and Devin “LlamaGod” Tran (Substitute: Casey “Pandur” Romano)
  • Evil Geniuses: John “Xotic” Bruno, Tyler “FeLo” Johnson, Jevon “Goonjar” Gooljar-Lim, Matthew “Royalty” Faithfull, and Brice Faccento (Substitute: Adam “GodRx” Brown)
  • UYU: Mehran “Mayhem” Anjomshoa, Nicholas “Proto” Maldonado, Cesar “Skyz” Bueno, Anthony “Methodz” Zinni, and Adian “GorgoKnight” Provenzano (Substitute: Tristan “Spoof” Green)
  • Team Reciprocity: Thomas “Tommey” Trewren, Bradley “Wuskin” Marshall, Sean “Seany” O’Connor, Zach “Zed” Denyer, and Denholm “Denz” Taylor (Substitute: Dylan Henderson)
  • Gen.G: Michael “SpaceLy” Schmale, Chance “Maux” Moncivaez, Michael “MajorManiak” Szymaniak, Jared “Nagafen” Harrell, and Colt “Havok” McLendon (Substitute: Luke “Louqa” Rigas)
  • Red Reserve: Joseph “Joee” Pinnington, Rhys “Rated” Price, Trei “Zer0” Morris, Matthew “Skrapz” Marshall, and Ben Bance (Substitute: Conrad “Shockz” Rymarek)
مطلب پیشنهادی:  پیروزی راحت Astralis در مقابل NiP در یک چهارم نهایی مسابقات IEM Katowice

 

گروه B

  • eUnited: James “Clayster” Eubanks, Alec “Arcitys” Sanderson, Preston “Prestinni” Sanderson, Jordan “JKap” Kaplan, and Tyler “aBeZy” Pharris (Substitute: TBA)
  • Splyce: Jordan “Jurd” Crowley, Donovan “Temp” Laroda, Ulysses “Aqua” Silva, Daniel “Loony” Loza, and Lamar “Accuracy” Abedi (Substitute: Nick “Happy” Suda)
  • Team Envy: Patrick “ACHES” Price, Adam “Assault” Garcia, Justin “SiLLY” Fargo-Palmer, Bryan “Apathy” Zhelyazkov, and Cuyler “Huke” Garland (Substitute: Embry “Bevils” Bevil)
  • Enigma6: Jordon General, Steven “Diabolic” Rivero, Matthew “KiSMET” Tinsley, Kade Jones, and Bradley “Frosty” Bergstrom (Substitute: Troy “Sender” Michaels)
  •  ۱۰۰Thieves: Kenny Williams, Preston “Priestahh” Greiner, Sam “Octane” Larew, Austin “SlasheR” Liddicoat, and Ian “Enable” Wyatt (Substitute: Maurice “Fero” Henriquez)
  • Heretics KFC: Alejandro “Lucky” López, Juan “JurNii” Antonio González, Jorge “MethodZ” Bancells, Endika “Sukry” Andres, and Adrian “MeTTalZz” Serrano (Substitute: Carlos “Lgend” Pereiras)
  • Excelerate Gaming: Christopher “ProFeeZy” Astudillo, Ethan “FA5TBALLA” Wedgeworth, Michael “Beehzy” Said, Austin “Believe” Smith, and Mike “MRuiz” Ruiz (Substitute: Robert “RobbieB” Brugnoli)
  • Denial Esports: Wailers Locart, Ryan “ZeeK” Lapierre, Lucas “rizK” Derambure, Paul “Breszy” Breszynski, and Nathan “Natshay” Dupuis (Substitute: Thibaud “Staan” Gounod)

 

زمان برگزاری بازی ها

دوشنبه ۱ آپریل

  • ۲pm CT: Denial Esports vs. Gen.G
  • ۳:۳۰pm CT: Midnight Esports vs. Splyce
  • ۵pm CT: Enigma6 vs. OpTic Gaming
  • ۶:۳۰pm CT: Team Reciprocity vs. 100 Thieves

 

سه شنبه ۲ آپریل

  • ۲pm CT: OpTic Gaming vs. Denial Esports
  • ۳:۳۰pm CT: Team Reciprocity vs. Enigma6
  • ۵pm CT: ۱۰۰ Thieves vs. Midnight Esports
  • ۶:۳۰pm CT: Splyce vs. Gen.G

 

چهارشنبه ۳ آپریل

  • ۲pm CT: Enigma6 vs. Midnight Esports
  • ۳:۳۰pm CT: Denial Esports vs. Team Reciprocity
  • ۵pm CT: Gen.G vs. 100 Thieves
  • ۶:۳۰pm CT: OpTic Gaming vs. Splyce
مطلب پیشنهادی:  چهار تیم پایانی راه یافته به مسابقات Starladder Minor هم مشخص شدند

 

پنج شنبه ۴ آپریل

  • ۲pm CT: Gen.G vs. Enigma6
  • ۳:۳۰pm CT: Midnight Esports vs. Denial Esports
  • ۵pm CT: Splyce vs. Team Reciprocity
  • ۶:۳۰pm CT: OpTic Gaming vs. 100 Thieves
برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)