اطلاعاتی در مورد گرند فینال رقابت‌های eMLS Cup

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۲ فروردین ۱۳۹۸

در این گزارش در کنار مرور جداول دو کنفرانس شرق و غرب، نگاهی خواهیم داشت به چندی از اسکوادهای برتر بازیکنان این دوره.

پس از گذراندن دو دوره آغازین از رقابت‌های جذاب و پرمخاطب، حالا رقابت‌های قهرمانی eMSL Cup  وارد PAX EAST 2019 در بوستون می‌شود تا قهرمان دومین فصل این رقابت‌ها طی این مسابقات مشخص شود.

جوایز این دوره از رقابت‌های eMLS Cup از قبیل پوینت‌های فیفا در گلوبال سریز، جایزه نقدی و کاپ قهرمانی است؛ در کنار این‌ها دو بازیکن برتر این رقابت‌ها نماینده آمریکا در رقابت‌های eNations Cup در ماه آوریل خواهد بود.

درست مثل دو میجور ایونت قبلی در لس آنجلس و دالاس، یک فصل که از آن با عنوان “Regular Season” یاد می‌شود وجود خواهد داشت. بیست‌ودو شرکت‌کننده این رقابت‌ها فرصت خوبی دارند تا با کسب نتایج خوب در این مسابقات رتبه خود در گلوبال سریز را افزایش دهند.

این بازی‌ها استریم نخواهند شد اما حساسیت بالای آن‌ها را از این جهت که پنج سید برتر به صورت اتوماتیک‌وار به پلی آف شنبه شب که به صورت زنده استریم خواهد شد، راه خواهند یافت؛ نمی‌توان انکار کرد.

همچنین زمانی که پنج سید برتر مشخص شدند، بین شرکت‌کنندگان باقی مانده رقابتی با عنوان Last Chance Qualifier در قالب تک حذفی برگزار خواهد شد که برنده آن به عنوان سید ششم به مرحله نهایی راه پیدا خواهد کرد.

در آخر این هفته در بوستون، در کنفرانس شرق اختلاف امتیاز بین تیم پنجم و ششم به شش امتیاز و در کنفرانس غرب همین اختلاف امتیاز به عدد سه رسید.

مطلب پیشنهادی:  اطلاعاتی در مورد فصل هشتم پابجی موبایل

در ادامه این گزارش به آخرین شرایط تیم‌های حاضر در کنفرانس شرق و غرب این رقابت‌ها نگاهی خواهیم داشت:

جدول کنفرانس غرب eMLS Cup

جدول کنفرانس شرق رقابت های eMLS Cup

بررسی چندی از اسکوادهای برتر:

یکی از ویژگی‌های دوست داشتنی و تماشاگرپسند رقابت‌های eMLS قوانین منحصربه‌فرد ساخت اسکواد آن است که از بازیکنان می‌خواهد توانایی‌های ساخت اسکوادشان را فقط و فقط به یک اسکواد محدود نکنند.

در کنار این‌ها تعدادی دیگر از قوانین ساخت اسکواد در این رقابت وجود دارند که باید رعایت شوند.

حالا تعدادی از اسکوادهای برترین تیم‌های حاضر و سایر تیم‌ها را با هم مرور خواهیم کرد:

برترین اسکوادها:

(Doolsta (Philadelphia Union:

بردن پشت سر هم کاپ‌های eMLS تحسین برانگیز است و با این اسکواد و جایگاه حال حاضر این بازیکن ایرلندی در جدول رقابت‌ها باید به احتمال زیاد منتظر شنیدن خبرهای خوبی برای او باشیم.

اسکواد Doolsta

(Kid M3mito (Houston Dynamo:

اگر شما یکی از دنبال‌کنندگان اخبار رقابت‌های eMLS در سال ۲۰۱۸ بودید، حتما Memito را با سریال بردهای پشت سرهم‌اش به یاد می‌آورید.

او هم اکنون در سید نخست کنفرانس غرب قرار دارد.

اسکواد Kid

ستاره‌های نوظهور:

(NYC_Chris (NYCFC:

هرگز کسی به باتجربگی کریس را دست کم نگیرید. او که حالا سریالی از رقابت‌های قهرمانی فیفا در اروپا را در پیش روی خود می‌بیند، می‌تواند به جایگاه خوبی در پایان این رقابت‌ها برسد.

اسکواد NYC

(RCTID_Thiago (Portland:

این نماینده تیم Portland Timber تا این جای کار شروع خوبی در سری دوم این رقابت‌ها در دالاس داشته است و در حال حاضر در سید سوم کنفرانس غرب قرار دارد.

اما باید دید که آیا ترکیب ۴-۲-۲-۲ به انداره کافی توان هجومی اسکوادش را تامین خواهد کرد یا خیر.

مطلب پیشنهادی:  رویداد جدید همراه با آپدیت جدید در اورواچ

اسکواد RCTID

(Skill shack (Vancouver Whitecaps:

آن‌هایی که استریم‌های Chu Boi را دنبال می‌کنند احتمالا با بازیکن حرفه‌ای Whitecaps آشنایی دارند.

به نظر می‌رسد این بازیکن کانادایی که در حال حاضر در سید پنجم کنفرانس غرب قرار دارد در ادامه بازی‌ها به جایگاهی بهتر دست یابد.

برای این کار او باید مراقب باشد مدافع چپ آمریکایی‌اش که اعداد پایینی مثل ۶۳ و ۷۰ در مقابل دفاع و قدرت فیزیکی خود دارد پاشنه آشیل او در ادامه کار نشود.

اسکواد Skill

رقابت@های سری دوم (eMLS (Dallas را چگونه تماشا کنیم؟

بازی‌های رقابت‌های سری دوم در روز ۳۰ مارس با بازی‌های پلی آف تک حذفی شروع و تا گرند فینال و به مدت شش و نیم ساعت ادامه خواهد داشت.

استریم زنده این بازی‌ها را می‌توانید از توییچ eMLS و توییتر تماشا کنید؛ نتایج لحظه به لحظه این رقابت‌ها را هم می‌توانید از همین وب‌سایت و وب‌سایت رسمی MLS دریافت کنید.

منبع: Futhead

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)