اطلاعاتی در مورد فصل ۴ PUBG PC: طراحی جدید مپ قدیمی بازی

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۸ تیر ۱۳۹۸

در آپدیت جدید پابجی بر روی PC شاهد اعمال تغییرات گسترده ای در بخش های رابط کاربری، مپ ها، و سروایور پَس آن خواهیم بود.

پابجی کورپ به تازگی با انتشار تریلری ۲ دقیقه ای رویکرد روایی ای که قبلا اعلام کرده بود وارد بازی خواهد کرد را به نمایش گذاشت. در این تریلر پسر بچه ای را می بینیم که در بحبوحه جنگ در مپ ارانگل در سال ۱۹۶۵ تلاش می کند تا از آن جان سالم به در ببرد. او در پایان، جنگ گسترده ای که در این مپ اتفاق می افتد را تحت نظر دارد.

هرچند هنوز نمی دانیم که پابجی کورپ چه ایده ای برای گسترش داستان در فصل ۴ دارد، اما این را می دانیم که این کمپانی قصد دارد در این سیزن دستان ارانگل را از زبان خودش بگوید.

فصل ۴ قرار است تا تغییرات قابل توجهی را به بخش های مختلف بازی، مپ ارانگل و ویژگی های بصری آن وارد کند. این تغییرات شمال ورود  ساختمان های جدید، گرافیک و گیم پلی بهبود یافته خواهند بود. در کنار این تغییرات راز و رمز هایی را هم در گوشه و کنار این مپ کشف خواهید کرد که حاکی از گذشته تلخ این جزیره دارند.

مکان ها و لوکیشن هایی مثل پایگاه های نظامی، Mylta Power، Quarry، Mansion and Prison تغییرات بصری ویژه ای را به خود خواهند دید.

در کنار تغییرات بصری، بروزرسانی های گیم پلی این فصل هم در نوع خود قابل توجه است. این بروز رسانی ها شامل تغییرات در دمیج اسلحه ها، تغییر در سرعت حرکت وسایل نقلیه بر روی سطوح مختلف، تغییرات در بهبود شرایط جسمانی (هیلینگ) در حین بازی، بوست آیتم ها و برخی دیگر خواهند بود.

مطلب پیشنهادی:  اورواچ را رایگان بازی کنید!

در این فصل شاهد ورود Survivor Pass: Aftermath جدید به بازی خواهیم بود. این سروایور پَس از تاریخ ۲۳ جولای تا ۱۵ اکتبر در دسترس قرار خواهد گرفت. این پَس هم سعی دارد تا شما را در جریان داستان مختص به خود در خلال آیتم ها و جوایز متنوع قرار دهد.

اطلاعاتی در مورد آپدیت 4.1 PUBG PC: طراحی جدید مپ قدیمی بازی

آپدیت ۴.۱ PUBG PC

برای اولین بار در این آپدیت یک عملیات گروهی طراحی شده که در آن می توانید با همکاری سایر هم تیمی هایتان برای تکمیل آن تلاش کنید.

آپدیت ۴.۱ پابجی در حال حاضر بر روی تست سرورهای بازی قابل دسترسی است و کاربرانی که خیلی برای تجربه آن شور و اشتیاق دارند می توانند قبل از انتشار رسمی آن را دانلود کنند.

خبر نه چندان خوب برای دارندگان کنسول این که برای تهییه این آپدیت باید تا اواخر تابستان صبر کنند.

فصل ۴ پابجی قرار است تا از تاریخ ۲۴ جولای (۲ مرداد) و به مدت ۱۲ هفته – تا ۱۵ اکتبر (سه شنبه ۲۳ مهر ماه) – بر روی PC منتشر شود.

برچسب ها :