اضافه شدن Replay به اورواچ و رویداد تابستانی

نیکان صبوری
نیکان صبوری ۰۸ خرداد ۱۳۹۸

هر آپدیتی صرفا کامل نیست و تا زمان کامل‌شدن باید مدام آزمایش شود تا مشکلات و باگ‌های احتمالی آن رفع شود. برای همین بلیزارد برای اکثر بازی‌های خود سرورهای تست عمومی راه انداخته است تا قبل از آپدیت‌شدن بر روی سرورهای اصلی بازی از درست بودن بالانس و حل مشکلات احتمالی آن مطمئن شود.

در آخرین پچی که برای سرورهای تست اورواچ به نام PTR منتشر شده است، تغییرات و اضافه‌شدن بخش‌های بسیار جالبی به چشم می‌خورد. از مهم‌ترین آن‌ها اضافه‌شدن بخش Replay اشاره کرد. امکانی که بسیاری از بازیکنان، از آماتور گرفته تا بازیکنان حرفه‌ای همیشه انتظارش را داشتند. Jeff Kaplan نیز مدام در فروم‌ها اورواچ از روی کار آمدن ریپلی برای بازی خبر می‌داد و بالاخره در آپدیت بعدی ما شاهد آمدن ریپلی به بخش اورواچ است.

Jeff Kaplan در مصاحبه‌ای در یوتویوب از این ویژگی خبر داد. او علت تاخیر طولانی این ویژگی را، مشکلات فنی و تکنیکی و به جالش‌کشیدن برنامه‌نویسان تیم برای ساخت Replay بیان کرد. همچنین در آن مصاحبه اعلام کرد؛ ۱۰ بازی آخر شما ذخیره می‌شود و بعد از بازی یازدهم، آخرین و قدیمی‌ترین Replay شما حذف می‌شود. متاسفانه Replayها قابلیت ذخیره یا سیوشدن ندارد. Jeff Kaplan در این باره گفت که با انتشار پچ جدید در بازی Replay شما ذخیره برای پچ قبلی باشد، سیستم دچار مشکل خواهد شد زیرا Replayها از روی دیتاهای بازی در PC یا کنسول شما پردازش می‌شود.

از طرف جف تاکید برای مرحله سوم اورواچ برنامه‌ای خواهد داشت که بعد از پایان مسابقات، Replay‌های بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد مشابه کاری که پارسال برای مسابقات World Cup Viewer انجام داده بودند و تاکید که این روند تنها برای PC در دسترس خواهد بود.

مطلب پیشنهادی:  پنج بازیکنی که انتظار افت آن‌ها در PES 2020 می‌رود

Jeff Kaplan در مورد رویداد تابستانی بازی گفت:

تابستان امسال یک رویداد بسیار متفاوت خواهد بود و بازیکنان زمانی که به جدول و رویدادهای گذشته نگاه می‌کنند، این موضوع را خواهند فهمید.

Jeff Kaplan در خصوص رویداد تابستانی اطلاعات دیگری نداد. شاید در این رویداد شاهد ماد CO-OP، نقشه یا هیرو جدید باشیم؛ زیرا که در ابتدای سال جدید میلادی ما شاهد عرضه دو نقشه و یک رویداد بودیم؛ این همچنین آخرین هیرو این مجموعه Baptiste بود که چند ماه پیش عرضه شد.

 

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)