اضافه شدن زبان فارسی به صورت رسمی در ESEA Client

Avatar
نوید صدر ۱۱ مرداد ۱۳۹۸

دوستان عزیز با فعالیت های خوبی که در چند ماه گذشته ایرانی ها در پلتفرم ESEA داشتند مسولین این پلتفرم با درخواست یکی از دوستان عزیزمان به نام علیرضا برزو ( Alirezaskyfall ) مبنی بر اضافه شدن زبان فارسی بر روی پلتفرم ESEA جواب مثبت دادند و تصمیم گرفتند که زبان فارسی را نیز به صورت رسمی به پلتفرم خود اضافه کنند.
با خود علیرضا یک مصاحبه انجام داده ایم که از شما عزیزان دعوت میکنیم متن این مصاحبه رو مشاهده کنید:

سلام علیرضا جان خودت رو معرفی کن و بگو که داستان اضافه شدن زبان فارسی به پلتفرم ESEA چی بود و چه طور شد که مسولین این پلتفرم حاضر شدند زبان فارسی رو به پلتفرم خود اضافه کنند ؟

منم سلام میکنم خدمت شما و خسته نباشید میگم خدمت تمام کسانی که این مصاحبه رو مطالعه میکنند. بنده علیرضا برزو ملقب به ( Alirezaskyfall ) هستم پلیر CSGO اهل استان تهران هستم.
درخصوص اضافه کردن زبان فارسی به پلتفرم ESEA باید خدمت شما عرض کنم که حدود ۱ ماه پیش بود که یک فراخوان از طرف ESEA داده شد در رابطه با ترجمه ESEA به زبان های دیگر که متاسفانه زبان فارسی جز لیست درخواستی آنها نبود . بنده خودم به یکی از ادمین های این پلتفرم تیکت ارسال کردم و درخواست دادم که چرا با وجود زیاد شدن پلیرهای ایرانی در چند ماه اخیر تصمیم نگرفته اید که زبان فارسی را جز لیست اعلام شده نگذاشته اید. در جواب اعلام کردند که فعلا در این رابطه با اضافه کردن زبان فارسی پلن خاصی نداریم و اگر در آینده بخواهیم که زبان فارسی را به پلتفرم ESEA اضافه کنیم به شما خبر خواهیم داد.
جالب اینجا بود که بعد از این پایم حدود ۵ دقیقه گذشت که اینبار از طرف یکی دیگر از ادمین های ESEA به بنده پیام دادند و در خصوص همکاری با آنها برای ترجمه قسمت های مختلف ESEA ( وب سایت _ کلاینت و … ) به بنده پیشنهاد دادند و من نیز بلافاصله پیشنهاد آنها را قبول کردم و جزو گروه مترجم ESEA شدم.
در حال حاضر ۴ پروژه به من داده شده که همشون رو تکمیل کردم ولی متاسفانه به خاطر مشکل فونت فارسی که وجود داره ( زمانی که کلمات فارسی و انگلیسی کنار هم قرار بگیرند امکان داره که جمله بندی کامل به هم بریزه ) که سعی کردم با نمونه هایی که برای ادمین های آنها ارسال میکنم این مشکل هم برطرف بشه .
چهار پروژه ای رو که به من دادند شامل : Client _ Wbesite _Landingages _ GameServer است.
تمامی این ۴ پروژه نزدیک به یک ماه زمان برد و خدارو شکر چند روز پیش با به اتمام رساندن تمامی این موارد هر ۴ مورد را به صورت کامل برای آنها ارسال کردم و از امروز در قسمت ESEA Client مشاهده میکنید که زبان فارسی اضافه شده است و در روز های آینده نیز در وب سایت رسمی ESEA نیز و در قسمت های مختلف این سایت زبان فارسی را اضافه خواهند کرد.

مطلب پیشنهادی:  با تیم Man Red در PES خداحافظی کنید

از شما ممنون هستیم که هم وقتتون رو در اختیار ما گذاشتین و هم اینکه خوشحال هستیم که میبینیم بلاخره یکی از پلیرهای ایرانی یه قدم مثبت برای پیشرفت این رشته پرطرفدار در کشورمان برداشته است. چراکه متاسفانه بیشتر پلیرهای کشورمان منتظر هستند که معجزه اتفاق بیفته و وضعیت یکدفعه خیلی خوب بشه اما باید بدانیم که برای پیشرفت نیاز به تلاش و وقت گذاشتن می باشد و تمامی کسانی که میل به پیشرفت دارند تا حد توان باید در این راه قدم بردارند تا بتوانیم هرچه سریعتر سطح CSGO کشورمان را بالاتر ببریم هرچند بعضی از موارد به پلیرها مربوط نمیشود و ما نیز همیشه سعی کرده ایم که واقعیت ها را بیان کنیم مانند مشکل اینترنتی و بالا بودن پینگ گیمرهای ایرانی که این مشکلی است باید توسط مسولان عزیز حل شود و ما در پست های قبل به این موارد اشاره کرده ایم.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)