اشکال در سرورهای آنلاین PS4، Xbox One، و PC فیفا ۱۹

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۳ تیر ۱۳۹۸

دیروز بود که الکترونیک آرتز در خبری بروز اشکال در سرورهای آلتیمیت تیم و سایر بخش‌های آنلاین فیفا ۱۹ را تایید و در خبری گفت که اوضاع تحت کنترل بوده و به زودی قطعی بخش آنلاین بازی برطرف خواهد شد.

به دنبال بروز این اشکال در سرورهای آنلاین فیفا ۱۹ که در اقدامی کم سابقه با قطعی کامل بخش آنلاین همراه شد، این بازی برای مدتی به طور کامل وارد مد آفلاین شد.

به دنبال آن هم کاربران بازی در سایت بی‌طرف Down Detector ناراحتی خود را از مشکل ایجاد شده مطرح کردند.

تحقیقات انجام شده توسط این سایت نشان می‌دهد که بروز اشکال در سرورهای بازی‌ها تاثیر مخربی بر روی کاربران آن‌ها در اروپا و بریتانیا دارد.

کاربران همچنین در صفحه‌های مجازی خود بروز این اشکال را مطرح کرده و خواستار برطرف‌شدن آن شدند.

الکترونیک آرتز هم در صفحه EA Help سایت رسمی خود گفت که کار تعمیر اشکالات حالاحالاها طول می‌کشد.

“متاسفیم که این را می‌گوییم اما کار تعمیر سرورهای آنلاین بازی وارد وقت‌های اضافه شده است. برای اخبار بیشتر در این باره ما را همراهی کنید.”

الکترونیک آرتز در توییتی خطاب به کاربران گفت.

این اخبار در حالی منتشر می‌شوند که رقیب دیرینه فیفا یعنی PES اعلام کرده که می‌خواهد به زودی دمویی را از سری جدید بازی آخر هفته منتشر کند.

بازی PES  که در سری جدید نام آن به eFootball PES 2020 تغییر پیدا خواهد کرد؛ در تاریخ ۳۰ جولای دموی قابل بازی‌ای را بر روی پلتفرم‌های PS4، و  Xbox One منتشر خواهد کرد.

کونامی همچنین گفته که در دموی مذکور فقط می‌توان از بین ۱۴ تیم انتخاب کرد. از جمله این تیم‌ها می‌توان به دو باشگاه محبوب بارسلونا و آرسنال، که به تازگی هم قراردادهای خود با این کمپانی را تمدید کرده‌اند، و بوکا جونیورز و ریور پلاته اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی:  چهارمین رخداد WSOE در رشته Rocket League برگزار خواهد شد

هوادارا فیفا هم نگران نباشند چون آن‌ها هم دمویی را از بازی محبوب‌شان در سری ۲۰۲۰ دریافت خواهند کرد؛ البته کمی دیرتر از eFootball PES 2020.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)