اسکواد EHOME تنها تیم نجات یافته از براکت حذفی مسابقات OGA Dota PIT Minor

Avatar
هادی عبدالهی ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری gosugamers تیم‌های RNG ،Gambit ،BOOM ID ،Forward Gaming و Majestic با پایان یافتن بازی‌های حذفی براکت پایینی، همگی از مسابقات OGA Dota PIT Minor خداحافظی کردند.

در اولین روز بازی‌های حذفی تورنمنت دوتا ۲ کرواسی، ۶ تیم مجبور بودند با چنگ و دندان با حریفان خود مبارزه کنند. رقابتی که تنها یکی از آنان می‌توانست جان سالم به در ببرد.

در اولین بازی دیروز شاهد رقابت بین نماینده آمریکای جنوبی و تیم پرطرفدار مرحله گروهی یعنی Royal Never Give بودیم که نتیجه‌ای کاملا غیر قابل انتظار داشت. با وجود برتری ۱۰-۴ از لحاظ تعداد کیل‌ها، تیم RNG در ۲ درگیری تیمی که در دقایق ۱۹ و ۲۲ صورت گرفت، در مقابل کمبوهای کشنده حریف خود با هیروهایی از قبیل Grimstroke و Shadow Shaman شکست خورد و کاملا زمین‌گیر شد. پس از گرفتن Roshan بود که Majestic موفق شد تیر خلاص را به RNG بزند و بازی را به اتمام برساند.

این تیم پرویی تبار به درخشش خود ادامه داد و در بازی بعد خود موفق شد از سد BOOM ID نیز بگذرد. با سرگرم نگه داشتن هیروهای حریف توسط ۴ عضو دیگر، Phantom lancer اسکواد Majestic موفق شد کاملا فارم کند و آیتم‌های اساسی خود را به سرعت ببندد و تیم خود را به سمت پیروزی نهایی کری کند.

بازی بعد، نبردی بین دو تیمی بود که در این تورنمنت اصلا خوب ظاهر نشده بودند. EHOME و Gambit تقریبا تا دقیقه ۴۰ بازی بدون هیچ گونه برتری نسبت به یکدیگر بازی را پیش می‌بردند اما این Drow Ranger تیم EHOME بود که موفق شد با فارم‌کردن خود را قوی کند و با دمیج بالای خود، به سرعت آبجکتیوهای نقشه را از آن تیم خود کند. نهایتا نیز Gambit در دقیقه ۴۸ تسلیم شد و تورنمنت کرواسی را حتی بدون یک برد، ترک کرد.

مطلب پیشنهادی:  مسابقات تابستانه اروپا EU Summer LCS

بازی بعد، نبردی جذاب و حساس بین EHOME  و Forward Gaming بود که تماشاگران را به وجد آورده بود. چینی‌های EHOME در دقیقه ۳۷ بازی بود که موفق شدند از حریف خود جلو افتاده و با کمک هیرو Underlord بازیکن خود Ning ‘xiao8′ Zhang’ موفق شدند بیس حریف را تسخیر کنند.

بازی آخر نبردی سرنوشت‌ساز بین پرویی‌های Majestic و چینی‌های EHOME بود. اسکواد EHOME استراتژی بازی قبل خود را پیش گرفت و با پیک‌کردن Underlord برای xiao8 و همچنین Shadow Fiend برای Feichi ‘Ferrari_430’ Luo، از ابتدای بازی حریف را در مشت خود گرفت و نهایتا موفق شد در ۳۲ دقیقه بازی را جمع بکند.

بازنده بازی بین Ninjas in Pyjamas و Alliance درفینال براکت بالایی، به مقابله با EHOME خواهد رفت تا فینالیست‌های تورنمنت را مشخص کنند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)