شرکت HyperX اسپانسر تورنمنت FACEIT Global Summit: PUBG Classic شد

Avatar
هادی عبدالهی ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
  • HyperX اسپانسر اصلی تورنمنت این ماه FACEIT Global Summit: PUBG Classic خواهد بود.
  • این رویداد ۴۰۰،۰۰۰ دلار Prize pool خواهد داشت و از تاریخ ۱۶-۲۱ آوریل در ExCel London برگزار خواهد شد.
  • HyperX تامین کننده وسایل سخت افزاری این تورنمنت از قبیل Memory و SSD خواهد بود و همچنین برند و لوگوی این شرکت در استادیوم، استریم و رسانه ‌های تصویری و شبکه‌های اجتماعی مربوط به این تورنمنت نمایان خواهد شد.

 

به گزارشی از سایت خبری esportsobserver شرکت HyperX که در زمینه تولید و ارائه محصولات جانبی گیمینگ فعالیت دارد، به عنوان حامی رسمی تورنمنت هفته آینده FACEIT در رشته PUBG معرفی شده است. این مسابقه به زودی در استادیوم ExCel شهر لندن برگزار خواهد شد.

HyperX اسپانسر رسمی موس، موس پد، رم‌های کامپیوتر (DRAM) و SSDهای این رویداد خواهد بود. تمامی Memoryها و SSDهای تورنمنت را تهیه خواهد کرد. به علاوه، برند HyperX در استادیوم ExCel London و استریم این تورنمنت نمایان خواهد شد.

« HyperX اهمیت بالای این مسابقات را برای ورزش‌های الکترونبک و رشته بتل رویال آن که از قضا اولین تورنمنت FACEIT در شته PUBG است را درک می‌کند.» Stephanie Winkler سرپرست بازاریابی استراتژیک HyperX این سخنان را طی مصاحبه‌ای بیان کرد. « در این تورنمنت قصد نمایش و اثبات این را داریم که وسایل حرفه‌ای گیمینگ چگونه می‌توانند در مجامع رقابتی این بازی چه برای بازیکنان غیرحرفه‌ای در خانه‌های خود و یا در استیج‌های بین‌المللی مانند ExCel London کمک به سزایی بکنند و به آنان برتری خاصی بدهند.»

FACEIT Global Summit: PUBG Classic از تاریخ ۱۶-۲۱ آوریل برگزار خواهد شد و ۴۰۰،۰۰۰ دلار جایزه نقدی خواهد داشت. این مسابقه، اولین تورنمنت رسمی و عمومی بازی PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) در سال ۲۰۱۹ است که میزبان ۲۴ تیم از ۹ منطقه مختلف از سرتاسر دنیا خواهد بود. با به اتمام رسیدن این تورنمنت، بخش اول و فاز ابتدایی فصل ابتدایی بازی PUBG خاتمه خواهد یافت.

مطلب پیشنهادی:  حذف نمایندگان آمریکای شمالی از مسابقات DreamLeague Season 11 Stockholm Major
برچسب ها :