استخدام NEO در تیم FaZe Clan

Avatar
هادی عبدالهی ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

به گزارش سایت خبری vpesports یکی از سرشناس‌ترین موسسات و تیم‌های فعال رشته CS:GO یعنی FaZe Clan، روز گذشته بازیکن اسطوره‌ای کانتر استرایک ،NEO، را به عنوان لیدر داخل بازی خود به استخدام درآورد. FaZe روز گذشته به طور رسمی و پس از انتشار شایعات زیادی در گذشته مبنی بر این موضوع، بالاخره اعلام کرد که Filip “NEO” Kubski را به عنوان In- game leader جدید خود استخدام کرده است.

NEO جایگزین Dauren “AdreN” Kystaubayev خواهد شد که به طور موقت از ژانویه گذشته FaZe را رهبری می‌کرده است و موفق شده بود در مسابقات مهم BLAST Pro Series Miami هم که در آپریل برگزار شده بود تیم خود را قهرمان کند.

FaZe از سپتامبر قبل که کاپیتان سابق خود یعنی Finn “karrigan” Andersen را نیمکت‌نشین کرده بود، از ستاره تیم خود یعنی Nikola “NiKo” Kovač به عنوان لیدر داخل بازی تیم استفاده می‌کرده است. با این که FaZe موفق شده بود در ماه اکتبر EPICENTER 2018 و همچنین به همین تازگی BLAST Pro Series Miami را برنده شود اما نتوانسته است که به طور ثابت و منظم نتایج خوب خود را تکرار کند و در این زمینه مشکل داشته است.

این اولین قرارداد NEO از زمان جدایی خود از Virtus.Pro در فوریه می‌باشد. او ۵ سال در این تیم شاخص روسی حضور داشته و در طی این مدت توانسته بود تورنمت‌های بزرگی همانند EMS One Katowice Major در سال ۲۰۱۴ و فصل اول ELEAGUE در جولای ۲۰۱۶ را برنده شود. آخرین جایزه او به عنوان بازیکن Virtus.Pro در طی مسابقات DreamHack Masters Las Vegas در فوریه ۲۰۱۷ بوده است.

مطلب پیشنهادی:  تغییرات پچ 7.20 بازی Fortnite

این بازیکن اسطوره‌ای مدت بسیار کوتاهی در ماه مارس به عنوان بازیکن جانشین در تیم Heroic حضور داشته و در طی مسابقات فصل هفتم ECS برای این تیم بازی کرده بود.

NEO در چشم بسیاری از طرفدارن بازی CS:GO به عنوان GOAT (Greatest Of All Time) شناخته می‌شود و موفق شده بود در طی دوران طلایی Counter-Strike 1.6 جوایز و دستاوردهای بزرگی کسب بکند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)