آپدیت جدید PUBG و ویژگی اپکس لجندزی اضافه شده به آن

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۷ تیر ۱۳۹۸

برای اولین بار از زمان انتشار، بازی PUBG اخیرا آپدیتی را بر روی پلتفرم‌های کنسولی خود دریافت کرد که متاسفانه شامل PC نمی‌شود. در جدیدترین آپدیتی که برای این بازی محبوب منتشر شده ویژگی مشابه بازی اپکس لجندز برای مسلح‌کردن اسلحه‌ها و جمع‌آوری وسایل وارد آن شده است.

“ما ویژگی اتصال خودکار (Auto-equip Attachment) را با هدف آسان‌ترکردن برداشتن اجسام مورد نیاز وارد بازی کرده‌ایم.”

آقای کیت لی در جمله‌ای گفت. او در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:

“با کاهش زمان تجهیز وسایل مورد نیاز بازیکنان در بازی، به آن‌ها این امکان را می‌دهیم تا تمرکز خود را بیشتر بر روی بعد استراتژیکی بازی بگذارند و در عین حال از حس و حال واقع‌گرانه‌ای که بازی برای آن‌ها فراهم می‌آورد لذت ببرند.”

در این آپدیت مسئله تجهیز وسایل مورد نیازتان در غالب سه آپشن قابل انتخاب در اختیار شما قرار می‌گیرد: اتصال خودکار وسایل (Auto Equip Attachment)، اتصال خودکار اسلحه‌ها (Auto Equip Scope)، و جایگزین خودکار وسایل (Auto Replace Attachments). هر سه این ویژگی‌ها را می‌توان فعال و یا غیرفعال کرد.

مورد اول، اتصال خودکار وسایل، در صورت اعمال، به صورت کاملا اتوماتیک وار هر وسایلی که را که از روی زمین بردارید به سلاح‌های شما منتقل خواهد کرد و آن‌ها را به وسایل برداشته شده مجهز می‌کند.

اگر وسایل برداشته شده از ویژگی‌های لازم برای تجهیز برخوردار باشند، پابجی آن‌ها را در وهله اول به اسلحه اصلی شما، و اگر مناسب این سلاح نبود آن را به اسلحه دوم‌تان و در پایان به سلاح کمری شما مجهز خواهد کرد.

آیتم‌هایی که قابلیت تجهیز ندارند به اینونتوری شما منتقل خواهند شد.

مطلب پیشنهادی:  افتتاح اولین مجموعه ورزش‌های الکترونیک معلولان کشور

مورد دوم، اتصال خودکار اسلحه‌ها، هم کار مشابه را انجام می‌دهد ولی فقط و فقط به اسلحه‌هایتان محدود می‌شود.

مورد پایانی و مورد سوم جایگزین خودکار وسایل است که تجهیزات قابل استفاده سلاح افتاده شما را به سلاح‌هایی که برمی‌دارید منتقل می‌کند – ویژگی‌های مشابه را با سلاح جدید جایگزین می‌کند.

این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا در لحظات حساس بازی نیازی هم به خلع سلاح اسلحه‌تان و انتقال آن‌ها به سلاح دیگری نداشته باشید.

آپدیت کنسولی پابجی در کنار ورود این ویژگی به بازی، باگ‌های بازی و مشکلات برخی از مینی مپ‌ها را هم برطرف می‌کند.

با مراجعه به لینک‌های زیر می‌توانید در جریان پچ نوت‌های بازی بر روی این دو کنسول قرار بگیرید:

این آپدیت که از آن با عنوان PUBG Quality of Life Console یاد می‌شود در تاریخ ۲۶ ژوئن بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

بازی پابجی بر روی دو کنسول گفته شده، و PC قابل اجراست. ورژن موبایل این بازی هم با عنوان PUBG Mobile در دسترس است.

برچسب ها :