آپدیت جدید فیفا ۱۹ تیم منچستر یونایتد منتشر شد

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

در جدیدترین آپدیتی که الکترونیک آرتز از فرنچایز فیفا ۱۹ خود منتشر کرده است شاهد تغییراتی در سطح کیفی بازیکنان برخی از تیم‌های موجود در این بازی بوده‌ایم که تغییرات تیم منچستر یونایتد از جمله مهم‌ترین آن‌ها از دید کاربران بوده است.

تیم منچستر یونایتد که اخیرا در بازی‌های خود نتایج ضعیفی کسب کرده بود توانست در روز شبنه و با شکست دو بر یک وست هم در اولترافورد تماشاگران خود را تاحدودی راضی نگه دارد.

دو گل پل پوگبا در این بازی که هر دو از روی نقطه پنالتی زده شدند، شیاطین سرخ را پیروز میدان کردند. اما آیا این پیروزی برای جلوگیری از تنزل رتبه بازیکنان در آپدیت جدید تیم منچستر یونایتد در فیفا ۱۹ کافی بوده یا خیر؟

در آپدیت جدیدی که کمپانی الکترونیک آرتز از بازیکنان تیم‌های مختلف منتشر کرده است شاهد تنزل رتبه تعدادی از بازیکنان تیم منچستر یونایتد بوده‌ایم.

در پایین می‌توانید آخرین تغییرات این تیم در فیفا ۱۹ که در تاریخ ۱۱ آوریل منتشر شد را مشاهده کنید.

Luke Shaw – Upgrade

آپدیت لوک شاو

لوک شاو اخیرا در بازی‌های منچستر خوب کار کرده است و همین باعث شده تا علی‌رغم عملکرد ضعیف تیمش، رتبه او در بازی افزایش پیدا کند.

این مدافع چپ تیم منچستر در آخرین آپدیت تیمش از شتاب ۸۴، تاب‌آوری ۸۱، قدرت ۷۶، و بینایی ۷۴ برخوردار شده که نسبت به آمار قبلی همگی یک واحد افزایش داشته‌اند.

Marcus Rashford – Downgrade

تنزل رتبه راشفورد در آخرین آپدیت فیفا 19

در بازی من یونایتد در استادیوم Parc des Princes او با زدن گل دقایق پایانی تیمش باعث شد تا منچستر یونایتد به بازی‌های یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کند. اما از آن موقع به بعد عملکرد این بازیکن در بازی‌ها با افت شدیدی روبه‌رو شده است.

مطلب پیشنهادی:  پایان مسابقات Apex Legends و پیروزی NINJA

این مهاجم در ۱۰ بازی اخیر تیم موفق به زدن فقط ۳ گل شده است و پیرو همین عملکرد ضعیف با کاهش شدیدی در رتبه‌اش روبه‌رو شده است.

پای ضعیف این بازیکن از ۴ ستاره به ۳ ستاره تنزل واحد پیدا کرده که قطعا تاثیر زیادی بر روی کیفیت بازی او خواهد داشت.

Ashley Young – Upgrade/Downgrade

ترفیع و تنزل رتبه یانگ در آخرین آپدیت فیفا 19

این بازیکن هم مثل راشفورد به دلیل عملکرد ضعیف در هفته‌های اخیر مورد انتقاد بسیاری از طرفداران قرار گرفته است. اما الکترونیک آرتز ظاهرا در مورد یانگ ایده دیگری دارد و در مورد افزایش یا کاهش واحدهای این بازیکن به شکل زیر عمل کرده است:

بینایی او با دو واحد کاهش از ۷۴ به ۷۲ و مارکینگ او نیز با یک واحد کاهش از ۷۶ به ۷۵ تنزل واحد پیدا کرده‌اند؛ در حالی که قدرت او با دو واحد افزایش از ۶۷ به ۶۹ و اسلاید تکل او نیز با یک واحد افزایش از ۷۵ به ۷۶ رسیده‌اند.

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)