جدیدترین آپدیت فیفا ۱۹ تیم منچستر یونایتد منتشر شد

مهدی عین‌الله زاده
مهدی عین‌الله زاده ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

کمپانی الکترونیک آرتز به تازگی جدیدترین آپدیت بازیکنان فیفا ۱۹ را منتشر کرده است که در میان آن‌ها نام تعدادی از بازیکنان تیم منچستر یونایتد از جمله داوید دخیا و الکسیس سانچز هم به چشم می‌خورد. این بازیکنان پیرو عملکرد ضعیف‌شان در هفته‌های اخیر، با کاهش قابل توجهی در ریتینگ کلی خود مواجه شده‌اند.

David De Gea – Downgrade

آپدیت-جدید-فیفا-19-تیم-منچستر-یونایتد

تیم منچستر یونایتد در ادامه بازی‌های ضعیف خود در این فصل از لیگ جزیره در روز یک شنبه در بازی مقابل چلسی در اولترافورد با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

یک اشتباه بد و کاملا غیرمنتظره از سنگربان من یونایتد کافی بود تا مارکوس آلونسو تک گل آبی ها در این بازی را به ثمر برساند.

پس از یک اشتباه مرگبار در بازی مقابل بارسلونا و اشتباهات دیگر در بازی مقابل اورتون، این آخرین اشتباه دروازه‌بان پیشین تیم رئال مادرید تیر خلاصی بود که بر پیکره شیاطین سرخ شلیک شد.

داوید دخیا در فصل‌های گذشته در زمره بهترین و ارزشمندترین بازیکنان من یونایتد قرار داشت و همیشه با سیوهای تعین‌کننده خود در لحظات سخت برای این تیم شناخته می‌شد اما همان طور که گفته شد اخیرا با عملکرد ضعیفی که از خود در بازی‌های تیمش نشان داد، بدجور اعصاب هواداران را به هم ریخته است.

و خب طبیعتا الکترونیک آرتز اسپورتز هم افت این دروازه‌بان اسپانیایی را به خوبی در جدیدترین آپدیت خود لحاظ کرده است:

پوزیشنینگ یا همان موقعیت‌گیری این بازیکن از ۸۹ به ۸۷ کاهش یافته است اما باز با وجود این او همچنان بهترین دروازه بان لیگ جزیره در این بازی است. اما سوال اصلی این است با این عملکرد ضعیف تا کی او می‌تواند بهترین باشد؟

مطلب پیشنهادی:  بهترین بازیکنان fortnite (بخش اول)

در کنار دخیا تعداد دیگری از بازیکنان این تیم هم با کاهش رتبه در این آپدیت مواجه شده‌اند که در ادامه به مرور آن‌ها هم خواهیم پرداخت.

Nemanja Matic – Downgrade

آپدیت-جدید-فیفا-19-تیم-منچستر-یونایتد

ماتیچ هم مثل خیلی از بازیکنان تیم منچستر یونایتد فصل ناامیدکننده‌ای را سپری می‌کند. استقامت این بازیکن صربستانی در بازی با کاهش سه واحدی روبه‌رو شده و از ۸۰ به ۷۷ کاهش پیدا کرده است که در نوع خود بسیار قابل توجه است.

Alexis Sanchez – Downgrade

آپدیت-جدید-فیفا-19-تیم-منچستر-یونایتد

این بازیکن شیلیایی که خیلی هم احتمال افت او در PES 2020 می‌رود – برای اطلاعات بیشتر در این باره می‌توانید به خبر ”پنج بازیکنی که انتظار افت آن‌ها در PES 2020 می رود” مراجعه کنید – پس از مصدومیت‌های پی در پی و عملکرد ضعیف، به تیم اول من یونایتد پیوسته تا شاید بتواند بار دیگر به دوران رویایی خود در این تیم برسد.

اما این کار باعث نشده تا الکترونیک آرتز رتبه کلی او در بازی را افزایش دهد، پیرو همین استقامت او در بازی از ۸۰ به ۷۸ کاهش یافته است.

Scott McTominay – Upgrade

آپدیت-جدید-فیفا-19-تیم-منچستر-یونایتد

این بازیکن یکی از معدود بازیکنان من یونایتد است که در بازی‌های تیمش نشانه‌هایی از پیشرفت را به نمایش گذاشت و بازی‌های خوبی از خود ارائه داد.

پیرو همین او ریتینگ کلی او با آپگرید قابل توجهی از طرف الکترونیک آرتز همراه شده است:

کنترل توپ این میدفیلدر از ۷۴ به ۷۵، دریبل از ۶۹ به ۷۰، دقت ضربات سر از ۷۲ به ۷۴، دخالت‌های منجر به بازپس‌گیری توپ از ۷۳ به ۷۵، پرش از ۶۶ به ۶۹، شوت‌های بلند از ۶۱ به ۶۴، پاس‌های کوتاه از ۷۵ به ۷۶، تکل‌ها از ۶۷ به ۶۹، استقامت از ۷۵ به ۷۷، استندینگ تکل از ۷۲ به ۷۴، و قدرت او از ۷۹ به ۸۱ ارتقاء پیدا کرده‌اند.

مطلب پیشنهادی:  توصیه‌های Alex Shaw در مورد استایل بازی و خرید کارت‌های آلتیمیت تیم در فیفا 19

این آپگریدها نهایتا توانایی او را از ۷۴ به ۷۵ و پتانسیل او را از ۸۱ به ۸۳ رسانده‌اند.

منبع: manchestereveningnews.com

برچسب ها :