آغاز ثبت‌ نام مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران»

Avatar
دانیال شبیری ۱۵ تیر ۱۳۹۸

«جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» مهم‌ترین مسابقات بازی‌های ویدیویی در ایران است که امسال در ۸ رشته ‌ PES 19 ،FIFA 19 ،DOTA 2، کلش رویال، کوییز آو کینگز، کانتر استرایک، پسرخوانده و بازی جدی «مغزینه» برگزار خواهد شد و مهلت ثبت‌ نام در آن تا ۱۰ مرداد ماه تعیین شده است.

مهلت ثبت‌ نام در مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» از روز یکشنبه ۹ تیرماه شروع و تا پنجشنبه ۱۰ مرداد‌ماه است.

کسانی که مایل به شرکت در جام قهرمانان هستند با ثبت نام از تاریخ ۹ تیرماه تا ۳۱ تیر ماه ۲۰% تخفیف شامل ایشان خواهد شد. پس از این تاریخ تخفیف به صورت پلکانی کاهش خواهد یافت.

بانوان در این دوره می‌توانند در تمامی ۸ رشته‌ مسابقات به ثبت‌نام بپردازند. با این وجود مسابقات بانوان در رشته‌های فوتبالی (FIFA 19 و PES 19) در صورت رسیدن به حد نصاب به صورت جداگانه برگزار می‌شود که حد نصاب تعیین شده در این رشته‌ها ۶۴ نفر است.

با تسهیلات جدید در نظر گرفته‌شده برای این دوره از مسابقات شرکت‌کنندگان رشته‌‎های FIFA 19 و PES 19 در استان‌های مختلف می‌توانند به جای حضور در شهر تهران در یکی از ۹ شهر قم، شیراز، اصفهان، یزد، مشهد، تبریز، زاهدان، اهواز و بوشهر مسابقه دهند و در صورت راه‌یابی به مراحل پایانی برای برگزاری مراحل نهایی مسابقات به تهران مراجعه کنند. داوطلبینی که قصد دارند مراحل ابتدایی مسابقات را در یکی از ۹ شهر مذکور انجام دهند هنگام ثبت‌نام باید بلیت مربوط به همان حوزه استانی را انتخاب نمایند.

مسابقات «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» روز شنبه مورخ ۲ شهریور ماه در سالن حجاب تهران واقع در خیابان فاطمی, خیابان حجاب شروع خواهد شد.

گفتنی است نفرات برتر این دوره از مسابقات به رقابت‌های جهانی اعزام خواهند شد.

مطلب پیشنهادی:  اخبار مسابقات 2018 The Kuala Lumpur گروه D

برای ثبت نام در «جام قهرمانان بازی‌های ویدیویی ایران» به این لینک مراجعه کرده و با انتخاب رشته مورد نظر خود در این دوره از مسابقات شرکت کنید.

برچسب ها :
  1. Avatar me.esports گفت:

    اقا اعزام نداره .