آخرین روز دور مقدماتی مسابقات Conquerors Insignia 2019 MIDDLE EAST ONLINE QUALIFIERS و امید ایرانی ها به ۲ تیم ForGlory و Immortals Academy

Avatar
بهروز اسکندری ۰۹ مرداد ۱۳۹۸

بعد از یک هفته رقابت بلاخره به مرحله حساس ۱/۸ نهایی مسابقات Conquerors Insignia 2019 MIDDLE EAST ONLINE QUALIFIERS رسیدیم . جایی که از ۸۱ تیم حاضر در این مسابقات تنها ۸ تیم جواز حضور در مرحله گروهی این مسابقات را خواهند گرفت
در این مسابقات که از ابتدا با حضور ۸۱ تیم آغاز شد ۳۹ تیم ایرانی نیز حضور داشتند که تنها تیم های Immortals Academy و ForGlory شانس حضور در مرحله گروهی این مسابقات را دارند و امروز در ۲ بازی حساس به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

در مسابقات WESG 2018 South & West Asia – Open Qualifier #2 نیز که سال گذشته برگزار شد باز هم ۲ تیم ForGlory و Immortals از کشورمان موفق شده بودند که به جمع ۸ تیم پایانی راه پیدا کنند و امیدواریم امروز یکبار دیگر این اتفاق رخ دهد و این ۲ تیم خوب کشورمان بتوانند به جمع ۸ تیم پایانی این مسابقات راه پیدا کنند. ۸ تیمی که به مرحله بعدی صعود میکنند در ۲ گروه ۴ تیمی قرار میگیرند و به صورت تک مپ دوره ای باهم رقابت میکنند و از هر گروه ۲ تیم به مرحله بعد صعود میکنند و به صورت Best of 3 تک حذفی باهم بازی میکنند و برنده این ۲ بازی در فینال برای کسب مقام قهرمانی و حضور در مرحله نهایی این رقابت ها در مالزی رقابت خواهند داشت.

براکت مرحله اول انتخابی مسابقات Conquerors Insignia 2019 منطقه خاور میانه با حضور ۸۱ تیم

براکت مرحله دوم انتخابی مسابقات Conquerors Insignia 2019 منطقه خاور میانه مرحله گروهی با حضور ۸ تیم

مطلب پیشنهادی:  نگاهی به تیم‌های گروه B مسابقات MSI لیگ او لجندز

براکت مرحله سوم انتخابی مسابقات Conquerors Insignia 2019 منطقه خاور میانه مرحله نهایی انتخابی با حضور ۴ تیم

براکت نهایی مرحله اصلی مسابقات Conquerors Insignia 2019 با حضور ۴ تیم در مالزی

تنها نگرانی که ما داریم در رابطه با سرورهای این مسابقات است که متاسفانه به دلیل اعتراض تیم های پاکستانی و تیم های عربی ادمین های این مسابقات تصمیم گرفتند که بازی های تیم های ایرانی را در سرور اروپا برگزار نشود و تمامی بازی ها در سرورهای دبی برگزار شود .

 

تیم ForGlory به مصاف نماینده کشور امارات خواهد رفت و تیم Immortals Academy نیز به مصاف نماینده تیم پاکستان خواهد رفت.

Yalla esports     Vs      ForGlory

Portal E Sports Blue   Vs   IMMORTALS Academy

برای ۲ نماینده شایسته کشورمان آرزوی موفقیت داریم به خصوص تیم Forglory که تنها امید ما برای صعود به مرحله لن این مسابقات است .

برچسب ها :
We LOVE ESNews XD : Pedram Gholizadeh , Kian Babai , Ahmad Mousavi , Iman Ramezani , Armin Riazi , Hadi Abdollahi , Mehdi Eynollahzade , Danial Shobeiri , Nikan Sabouri , Pouya Abedin , Sajad Mehdi Khani , Kiarash Zare , Parand Nazari , Alireza Saeidi :)) Unforgetable :)